Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

Dzień Nauczyciela

14 pażdziernika 2015 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Uroczystość poprzedzona została Mszą Świętą, którą odprawił nasz proboszcz ks.K.Świętek. Akademię przygotowała pani B.Rysak wraz z uczniami klas IV-VI. Oprawę muzyczną uroczystości zapewnił  chór szkolny pod  kierunkiem p. A.Grocholskiej.

Następnie p.dyrektor podziękowała wszystkim nauczycielom za dotychczasową pracę. Wręczyła również podziekowania i dyplomy za szczególne osiągnięcia nauczycielom naszej szkoły: p.M.Kicka, A.Kapturkiewicz, M.Pałkowskiej-Krokosz oraz p.M Tworzydło.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości, które znajdują się w zakładce Galeria.

[M.T.]