• Odwiedziło nas: 732041

Spotkanie Wigilijne

19 grudnia 2014 r. odbyło się w naszej szkole coroczne Spotkanie Wigilijne. Uczniowie klas I-III oraz IV-VI  wraz z wychowawcami łamali się opłatkiem, składali sobie wzajemnie życzenia, a następnie spożyli świąteczny poczęstunek połączony ze wspólnym kolędowaniem.

Następnie wszyscy uczniowe obejrzeli jasełka przygotowane przez swoich kolegów, na które przybyli licznie zaproszeni goście- przedstawiciele władz Gminy Rzezawa, byli pracownicy szkoły oraz rodzice.

Pani dyrektor serdecznie przywitała zebranych i zaprosiła do obejrzenia części artystycznej przygotowanej przez panią J.Gorczycę. W czasie całego przedstawienia kolędował chór szkolny pod kierownictwem pani A.Grocholskiej.

Dzieci z wielkim zaangażowaniem odegrały swoje role, za co zostały nagrodzone licznymi brawami. Następnie uczniowie dzielili się opłatkiem z zaproszonymi gośćmi.

Po przedstawieniu pani dyrektor złożyła świąteczne życzenia wszystkim zebranym gościom, uczniom i ich rodzicom. Życzenia bożonarodzeniowe skierowali także do wszystkich zebranych: radny Gminy Rzezawa p.I.Czesak oraz kierownik GZOSiP w Rzezawie p. M.Graczyk.

Następnie wręczono  8 wyróżnień i  dyplomów uczniom, którzy wzięli udzial w "Szkolnym Konkursie na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową". Dyplomy i wyróżnienia wręczono również w drugim konkursie, jaki był zorganizowany w naszej szkole na najpiękniejszy rodzinny stroik bożonarodzeniowy. I miejsce otrzymał Oliwier Baniak z Mamą, II miejsce Filip Waśniowski z Mamą, III miejsce Filip Michoń z Mamą. Wyróżnienia otrzymała Anna Władyczuk z Mamą, Anna Waśniowska z Mamą i uczennica Weronika Bida. Wszystkie prace  bedzie można  ogladać w szkolnej biblotece do 15 stycznia 2015 r.

Dziękujemy Radzie Rodziców za zaangażowanie w przygotowanie szkolnej wigilii.

Zdjęcia ze spotkania znajdują się w zakładce Galeria!

[M.T.]