Wycieczka do Krakowa

Słodką przygodę” przeżyli uczniowie młodszych klas, którzy 22 maja pojechali na wycieczkę do Krakowa. W manufakturze CiuCiu Cukier Artist przyglądali się procesowi powstawania cukierków wykonywanych ręcznie. Po zakończonym pokazie dzieci miały okazję skosztować świeżo powstałych słodyczy.

Kolejnym punktem wycieczki był spacer ulicą Grodzką do Rynku Głównego i Sukiennic.

Następnie uczniowie udali się do Teatru Groteska, gdzie obejrzeli spektakl oparty na motywach baśni H. Ch. Andersena pt. „Brzydkie kaczątko”. Doskonale przedstawiona przez aktorów, wzruszająca historia głównego bohatera stała się dla widzów źródłem przeżyć i emocji.

Śmiało można stwierdzić, że wycieczka była dla jej uczestników „ ucztą zarówno dla ciała, jak i dla ducha”.

Joanna Gorczyca